Marketingová strategie

1. Strategický plán

Na základě Vašeho podnikatelského záměru a dalších vstupních požadavků a scénářů bude vytvořen plán k efektivnímu obsazení online trhu, na který cílíte. Součástí plánu může být také odhad nákladů a postup v rámci see-think-do-care frameworku.

2. Realizace

Realizace naplánovaného a schváleného rozsahu činností, jejichž rozsah, cena a časová náročnost se odvíjí od výchozí vstupní situace klienta. Součástí realizace může být komplexní soubor činností od tvorby webu, přes SEO, konfiguraci PPC kampaní, přípravou prezentace na sociálních sítích a další činnosti.

3. Optimalizace

V brzké době po realizaci se bude možné začít vyhodnocovat první výsledky zvolené marketingové strategie. Na základě vzrůstajícího objemu všech ukazatelů budeme provádět podrobné optimalizace v zájmu dosažení co nejlepších výsledků jednotlivých online kanálů.

Plánování

Věcné plánování s přiměřeným zaměřením se na jednotlivé detaily - to je zásadní a důležitá věc pro každý projekt. Neméně důležité je znát a udržet optimální míru plánování. Možná to sami znáte z větších firem nebo korporátního prostředí, kde se na každou drobnost dělá několik porad. Cena řešení následně stoupá do závratných výšek a finální řešení se odsouvá neznámo kam. S tím to se u OnlineProgres.cz nesetkáte - efektivita je zde jedním z nejoblíbenějších parametrů úspěchu. Na základě Vašich vstupních požadavků, přání a představ bude v souladu s analýzou Vaší situace vytvořen optimální plán jak dosáhnout úspěšného obsazení online trhu, na který cílíte.

Produktivita

Vyvíjet činnost, aktivitu - realizovat projekty tak, aby nezůstávaly "na papíře" déle než je třeba. Můžete vše dlouze plánovat a snažit se vytvořit "perfektní" řešení hned na první tah. Abyste ve finále zjistili, že ve skutečnosti je to právě reálný svět, který Vám nejlépe ukáže možné slabé stránky Vašeho projektu. OnlineProgres.cz se proto soustředí na hmatatelnost a přijatelně rychlou realizaci řešení s jeho následnou optimalizací v rámci zjištěných příležitostí ke zlepšení.

Máte dotaz k marketingové strategii?

Kontakt

OnlineProgres.cz
Michal Knytl | IČO: 73280518
 
Telefon: +420 605 874 807
E-Mail: info@onlineprogres.cz

Působnost: Praha, Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj.
 
V oblastech působnosti se neúčtuje cestovné.
 
Místo podnikání:
Praha - sdílené kanceláře
Korespondenční adresa:
Michal Knytl, Pod Lipami 701/5, 74101 Nový Jičín
Sídlo: Kyselky 435, 756 27 Valašská Bystřice

OnlineProgres.cz

Váš progres ve světě online.

Realizace komplexních řešení pro Vaši online viditelnost a ziskovost. Kvalitní a výdělečný projekt vzniká spojením dobře navrženého webu, SEO, PPC a CRO. Vlastníte nebo rozjíždíte menší či větší byznys a potřebujete pomoci s onlinem? Kvalitně zpracovaný online marketing je faktorem, který rozhoduje o Vašem úspěchu.